اسفندیار: سطح بازی های تدارکاتی بالاست

[ad_1]

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیرحسین اسفندیار درباره اردوی برون مزری تیم ملی والیبال نوجوانان در کشورهای روسیه و تونس گفت: جا دارد در ابتدا از کادر فنی تیم ملی نوجوانان برای زحمات چند ماهه تشکر کنم. زیرا آنان صبر کردند تا من و پوریا یلی به تیم ملحق شویم و سپس برنامه های اردوی برون مرزی را تدارک دیدند که این موضوع به هماهنگی تیم کمک زیادی می کند.
وی به سطح فنی تورنمنت چهار جانبه روسیه اشاره کرد و گفت: بازی های بسیار خوبی در روسیه برگزار کردیم. هر چند در دیدارهای تدارکاتی برد و باخت اهمیت ندارد، اما تیم ملی نوجوانان دو برد و یک شکست را در روسیه تجربه کرد و نایب قهرمان تورنمنت شد.
قدرتی زن تیم ملی والیبال به دو مسابقه این تیم در تونس اشاره کرد و گفت: در این بازی ها خواسته کادر فنی را در زمین مسابقه پیاده کردیم و به پیروزی رسیدیم. تیم نوجوانان تونس نیز خود را برای رقابت های جهانی بحرین آماده می کند و تیم قدرتمندی است.
وی در پایان از فدراسیون والیبال نیز برای فراهم کردن شرایط اردوی برون مرزی تشکر کرد و گفت: امیدوارم ملی پوشان در رقابت های جهانی بهترین عملکرد را داشته باشند تا پاسخ مناسبی به زحمات کادر فنی و فدراسیون والیبال بدهند.
پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 سال جهان 27 مرداد تا 5 شهریورماه سال 96 به میزبانی شهر «منامه» کشور بحرین برگزار می‌شود.
20 تیم در این رقابت ها حضور دارند و تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دور مقدماتی با تیم های ایتالیا، مکزیک، چین و جمهوری چک همگروه است.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *