اسکای؛ نیمار تصمیمش را برای جدایی گرفته؛ احتمال جدایی ستاره برزیلی 90 درصد است

[ad_1]

به گزارش وبسایت نود، اسکای اسپورت در جدیدترین گزارش خود مدعی شده است نیمار کاملاً در تصمیمش برای ترک بارسلونا جدی است و می خواهد نیوکمپ را به مقصد پاریس ترک کند. اسکای احتمال جدایی نیمار از بارسلونا را 90% توصیف کرده و مدعی شده است که این ستاره برزیلی دیگر مایل نیست زیر سایه مسی در نیوکمپ باشد و می خواهد بدل به چهره اول تیمش شود.

منبع اسکای در گزارش خود چنین نوشته است؛

نیمار تصمیمش را برای جدا شدن از بارسلونا گرفته و فقط یک معجزه می تواند او را در نیوکمپ حفظ کند. در سن 25 سالگی، نیمار این تصور را دارد که زمان آن رسیده تا توپ طلای جهان را فتح کند. او این تصور را دارد که در باشگاهی دیگر می تواند بهترین بازیکن جهان لقب گیرد.

پاریسن ژرمن مایل است برای جذب نیمار، بند فسخ قرارداد 222 میلیون یورویی وی را فعال کند. این در شرایطی است که به نظر می آید خود نیمار نیز متوجه شده که برخی از هواداران بارسلونا خیلی تمایلی به ماندن وی ندارند و با جدایی او موافق هستند. طی دو نظرسنجی اخیر در دو روزنامه کاتالانی، بیشتر هواداران، خواستار جدا شدن نیمار بودند.

نیمار اگرچه تا سال ۲۰۲۱ با بارسلونا قرارداد دارد ولی یک منبع آگاه جمعه به گاردین نیز اعلام کرده بود که نیمار خواستار ترک بارسا و پیوستن به پاریسن ژرمن است. لو پاریسین و یک رسانه برزیلی هم اخیراً مدعی شده بودند که نیمار به هموطنانش در پاریسن ژرمن (بازیکنانی نظیر دنی آلوز، تیاگو سیلوا، مارکینیوش و لوکاس مورا) گفته که به زودی راهی پاریس می شود و فصل بعد در کنار هم بازی خواهند کرد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *