سخنگوی سابق کاخ سفید: کار در کاخ سفید "مایه افتخارم" بود

[ad_1]

سخنگوی سابق کاخ سفید: کار در کاخ سفید سخنگوی سابق کاخ سفید تاکید دارد استعفایش از این سمت برای آن بوده که به مدیر ارتباطی جدید فرصتی برای انجام کارها به گونه‌ای متفاوت بدهد. شون اسپایسر می‌گوید، خدمت شش ماهه‌اش در کاخ سفید “مایه افتخار و یک امتیاز” بوده است.
به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه ایندیپندنت، شون اسپایسر جمعه گذشته از سمت سخنگویی کاخ سفید کناره‌گیری و به نگرانی‌هایی درباره احتمال انتصاب “آنتونی اسکاراموچی” به عنوان رئیس روابط عمومی کاخ سفید اشاره کرد.
ظاهرا دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا پس از این انتصاب از اسپایسر خواسته است تا به کارش ادامه دهد اما او تاکید کرده که این انتصاب خطای بزرگی است.
شون اسپایسر از نخستین روز شروع کار در تیم انتقال قدرت ترامپ فردی جنجالی بوده و با حرارت و وفاداری تمام در صدد توضیح و توجیه اظهارات و مواضع بحث‌انگیز ترامپ برمی‌آمد. او در روز تحلیف ترامپ، با خبرنگاران بر سر تعداد شرکت‌کنندگان در مراسم بحث شدیدی به راه انداخت. طی شش ماهی که از کار اسپایسر می‌گذشت، او همواره با روزنامه‌نگاران در کشمکش بود تا آنجا که بسیاری برنامه‌های طنز تلویزیونی در آمریکا، کاراکتر و مواضع اسپایسر را دست می‌انداختند. غالبا نیز بحث می‌شد که ترامپ از کار او ناراضی است و در صدد اخراج اوست.  
آنتونی اسکاراموچی که حالا به ریاست روابط عمومی کاخ سفید رسیده مانند برخی دیگر از شخصیت‌های کلیدی کاخ سفید از موسسه مالی “گلدن ساکس” آمده و از کمک‌کنندگان قدر به کارزار انتخاباتی ترامپ به شمار می‌آید. انتخاب او نیازی به تایید سنا ندارد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *