سردار جزایری: هجمه‌ها به سپاه و نهاد‌های انقلابی غیرعقلانی است/اجازه عرض اندام به آمریکا نمی‎دهیم

[ad_1]

سردار سیدمسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در حاشیه همایش اندیشه و قلم ارتش در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره پیشروی‌های اخیر جبهه مقاومت در عراق و سوریه به ویژه آزادسازی موصل و واکنش ایران نسبت به بمباران احتمالی آمریکا در عراق و سوریه در حمایت از گروه‌های تروریستی اظهار داشت: از سال‌های قبل و‌‌ همان زمانی که داعشی‌ها به نمایندگی از آمریکایی‌ها و ارتجاع منطقه، وضعیت منطقه را به هم ریختند و تلاش کردند که وضعیت را به نفع نقشه بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی تغییر بدهند، این پیش بینی را داشتیم که مردم منطقه اجازه چنین کاری را به آن‌ها ندهند.

وی افزود: در حال حاضر که ۵ سال از حضور تروریستی و نظامی داعش و حضور نظامی پر قدرت آمریکا در عراق می‌گذرد، آنچه که شاهد هستیم، پیروزی و موفقیت جبهه مقاومت یا‌‌ همان جبهه مقابل آمریکایی‌ها و تروریست‌ها است. من به صراحت اعلام می‌کنم، ما اجازه‌ عرض اندام بیش از این به آمریکایی‌ها و دشمنان اسلام عزیز و دشمنان وحدت کشورهای اسلامی در این منطقه نخواهیم داد.

سردار جزایری تصریح کرد: هرچه آمریکا در این منطقه در جهت خواسته‌های استکباریش بیشتر تلاش کند، با ناکامی‌های بیشتر مواجه می‌شود. آنچه که موفقیت و پیروزی است از آن جبهه مقاومت است و آنچه که ناکامی و شکست را به همراه دارد، از آن امریکا و متحدانش است.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در پاسخ به سوالی درباره هجمه‌ها به سپاه پاسداران و واکنش سرلشگر سلیمانی و سرلشگر جعفری به این هجمه‌ها گفت: سپاه پاسداران یکی از سازمان‌هایی است که از ابتدای انقلاب تا به امروز مورد هجمه استکبار و بیگانگان قرار گرفته است، دو نهاد اصلی ولایت فقیه و سپاه مورد بیشترین هجمه‌ها قرار گرفته‌اند.

وی هرگونه موضع گیری علیه ولایت فقیه و سپاه را خواسته بیگانگان دانست و گفت: سپاه سبب قوام و قدرت انقلاب شده و بخش قابل توجهی از موفقیت‌های فرامرزی کشور مدیون نیروهای مسلح و سپاه است که برای ما افتخار آفرین است. هجمه‌ها به سپاه و نهاد‌های انقلابی غیر عقلانی است.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *