نفت تهران به دنبال پیروزی بر پرسپولیس است

[ad_1]

دروازه‌بان نفت تهران معتقد است برابر پرسپولیس از پیش بازنده نیستند.
میلاد فراهانی درباره ادامه حضور در نفت گفت:

دو، سه روز با باشگاه نفت صحبت می‌کردم و بحث مطالباتم از فصل قبل مطرح بود چون می‌خواستم وضعیت آن مشخص شود؛ چند جلسه به توافق نرسیده بودیم اما با آمدن آقای درخشان که چند سالی هم در پیکان و داماش شاگرد ایشان بودم امروز صبح نشستی داشتیم و پیرامون مسائل مالی و شرایط امکاناتی را صحبت کردیم؛ ایشان هم قوت قلب دادند و گفتند نگران نباشم چون موضوعات را پیگیری می‌کنند.

او درباره دریافت مطالبات فصل قبل خود از نفت اظهار کرد:

باشگاه گفت طلب سال گذشته را با بازیکنانی که در تیم مانده‌اند تا پایان نیم‌فصل تسویه خواهد کرد.

دروازه‌بان نفت تهران اضافه کرد:

به طور قطعی یک سال دیگر با نفت تمدید قرارداد کردم و امیدوار هستم سال خوبی برای من و تیم نفت باشد.

فراهانی در خصوص وضعیت نفت عنوان کرد:

مسؤولان باشگاه با اینکه کار خیلی سختی دارند ولی پیگیر مسائل واگذاری هستند؛ آقای عرفانیان به جد دنبال این داستان است و پیگیری می‌کند؛ پستی و بلندی زیادی وجود دارد اما ایشان هم آمده تا کمک کند؛ صحبت‌های خوبی مطرح می‌کند و امیدوار هستم این حرف‌ها و برنامه‌ریزی‌های خوبی که مد نظر دارد پیاده کند چون واقعا در صورت انجام آن نفت به شرایط آرمانی و روزهای خوب برمی‌گردد.

او درمورد بازی برابر پرسپولیس که کمتر از دو ساعت دیگر آغاز می‌شود، گفت:

در اینکه پرسپولیس باشگاه بزرگ و یکی از تیم‌های خوب ایران است، شکی نیست اما ما هم سال گذشته نشان دادیم تیم خوب، قوی و منسجمی هستیم؛ الان هم با اینکه تیم ما دیر جمع شده و همین امروز صبح برخی بازیکنان، من و حتی آقای درخشان اضافه شدیم ولی ناامید نیستیم.

دروازه‌بان نفت ادامه داد:

اینکه توقع داشته باشیم نتیجه خوب بگیریم ۵۰-۵۰ است چون فوتبال مشخص نمی‌کند؛ سعی داریم و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا جام را کسب کنیم؛ با تمام توان در زمین حاضر می‌شویم تا پرسپولیس را شکست دهیم و قهرمان شویم.

فراهانی یادآور شد:

شاید روی کاغذ پرسپولیس برنده باشد ولی هر بازی شرایط خاص خود را دارد؛ ما هم دست و پا بسته نیستیم و با اینکه خیلی از بازیکنان رفتند و جوانان آمدند اما امیدوار هستیم در این شرایط نتیجه بگیریم.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *